Po przeliczeniu, nie licząc zaszczepionych, w kościele może być obecnych do 170 osób. Bardzo proszę korzystajmy z tej okazji i chciejmy uczestniczyć w nabożeństwach, a zwłaszcza we Mszy św. – na żywo w kościele.

Proszę zachować wszystkie wskazania odnośnie dezynfekcji rąk, maseczek i odległości pomiędzy osobami! Wszystko to czynione jest dla bezpieczeństwa nas wszystkich! Kościół jest otwarty cały dzień – by móc adorować Pana Jezusa i pomodlić się prywatnie.

Na stronie internetowej parafii jest link do odbioru bezpośredniej transmisji nabożeństw przez internet. Od niedzieli 26 czerwca br. transmitowana będzie tylko jedna Msza św. (o 8.00 albo o 10.30) – która będzie zaznaczona w planie intencji Mszy św. literą T.

Dziękuję ks. Proboszcz

Msze święte

w niedzielę:

8.00, 10.30, 15.30

* oprócz lipca, sierpnia i czasu kolędy

w tygodniu:

pn. - 7:00  (maj,paź. - 18:00)

wt.,czw., pt. - 18:00

środa - 7:15 (szkolna)

sobota - 18:00 (niedzielna)

Słowo Boże na każdy dzień

OTWÓRZ

Biblia online: PRZEJDŹ

Odwiedziny chorych

W każdą I sobotę miesiąca.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

więcej informacji...

Spowiedź

Przed każdą Mszą Św.

Wspólnota Zacheusz w Baranowicach

Spotkania wspólnoty Zacheusz w pierwszy i trzeci wtorek miesiąca. W pierwszy wtorek marca, czerwca, września i grudnia – Msze św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała.

STRONA WSPÓLNOTY

Licznik odwiedzin

Dzisiaj: 17 Wczoraj: 17 W tym miesiącu: 506 Od kwietnia 2014: 74650

Kubik-Rubik Joomla! Extensions